Premiera MoWAS 2 przesunięta!!!

Premiera Men of War Assault Squad 2 przesunięta!

To było więcej niż pewne, zwłaszcza po niedzielnym ogłoszeniu twórców. Premiera Men of War Assault Squad 2 została przesunięta na bliżej nie sprecyzowaną datę. Na oficjalnej stronie gry na Steamie nie ma jeszcze informacji na ten temat, ale informację podała sama Cenega. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

Firma 1C poinformowała, że data wydania gry Men of War: Oddział Szturmowy 2, została przesunięta. Powodem opóźnienia premiery jest chęć podniesienia jakości gry. Nowa data premiery zostanie ogłoszona wkrótce. Wczesny dostęp do gry za pomocą beta testów otrzyma kolejną aktualizację w najbliższy czwartek, 20 marca. Aktualizacja zawiera radzieckie jednostki i misje dla jednego gracza. Bądźcie czujni.

Więcej informacji o grze można znaleźć na www.menofwargame.com

No cóż, czas zaopatrzyć się w betę i liczyć, że pełna gra wyjdzie niedługo. Chociaż z drugiej strony, im dłużej będą zwlekać z premierą, tym lepiej dla gry bo będzie bardziej dopracowana.

W związku z tym, aby trochę skrócić ten czas oczekiwania, zapraszam wszystkich do udziału w turnieju organizowanym przez portal MoW-Center.pl:

Turniej MoW-Center.pl

Turniej MoW-Center.pl

1 Komentarzy

  1. Muszą jeszcze długo przy niej podłubać.

Zostaw komentarz