Polish Army mod 2.3 – zapowiedzi

Mod Polish Army 1939-1945 jest obecnie największym i najbardziej rozwiniętym modem do Men of War powstającym w naszym kraju. Odpowiedzialna za niego ekipa ma międzynarodowy charakter, jednakże jej trzon to cały czas modderzy z Polski. Od ostatniej wersji moda (2.2) minęło już trochę czasu, dlatego informacje o kolejnej odsłonie moda były bardziej niż pewne.

Najnowsza wersja nosząca numer 2.3 wniesie sporo nowości do gry, zarówno pod względem modeli jak i misji, oraz poprawi wiele błędów zgłaszanych w poprzedniej części. Wśród najważniejszych elementów należy wymienić:

  • Poprawa błędów z wersji 2.2.
  • Nowa kampania Węgierska
  • Nowa kampania SOE
  • Nowe jednostki i modele – węgierskie oraz hiszpańskie

Ekipa Polish Army nawiązała współpracę z twórcami moda Spanish Heroes 1936-1945, dzięki czemu w grze pojawi się sporo ciekawych jednostek przygotowanych dla tej właśnie modyfikacji. Część modeli armii Węgierskiej stworzył zlatorog, jeden z najlepszych modelarzy modujących Men of War. Nowa wersja moda będzie łączyła najlepsze elementy poprzednich wersji, z zupełnie nowymi elementami oraz dodatkami.

Chcemy skupić się na tym co było najlepsze w wersji czerwonej, czyli na jakości misji.

– Włocz99 – rzecznik prasowy Polish Army Mod

Ekipa rozważa również dalsze prace nad modem, w tym przygotowania do premiery Men of War Assault Squad 2, a co za tym idzie możliwe, że w przyszłości zagramy w tę modyfikację również w Assault Squadzie 2.

Stronę moda znajdziecie na ModDB: Polish Army 1939-1945

Zostaw komentarz